Jaroslav Peregrin Kloc - Růže

Olej na kartonu, 57x66 cm. Signováno vpravo dole Kloc. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1894 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

304522. Růže
Dražba ukončena:21.04.2020 20:13:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč