Jaroslav Peregrin Kloc

307410. Stromy u vody

popis: Olej na kartonu, 33x46 cm. Signováno vpravo dole Kloc. Nerámováno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

dražba ukončena: 24.01.2021 20:08:14

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 24.01.2021 20:03:14 6147
500 Kč 15.01.2021 7:31:08 5734