Jaroslav Peregrin Kloc

306715. Zátiší s jablky

popis: Olej na kartonu, 48x61 cm. Signováno vpravo dole Kloc 1951. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 18 hodin

konec dražby: 27.11.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen