Jaroslav Peregrin Kloc

306424. Zátiší se zeleninou

popis: Olej na kartonu, 47x61 cm. Signováno vpravo dole Kloc 1944. Nerámováno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 3 hodin

konec dražby: 24.10.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 20.10.2020 23:35:53 6439
500 Kč 18.10.2020 23:06:29 3780