Jaroslav Šnobl - Polské velvyslanectví

Olej na plátně fixováném na kartonu, 32x40 cm. Signováno vlevo dole Jaroslav Šnobl 1938. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1884 - ?
Malíř. Studoval na pražské AVU ve speciálce Františka Ženíška. Vystavoval s Jednotou umělců výtvarných, většinou portréty a akty.

79691. Polské velvyslanectví
Dražba ukončena:12.06.2022 20:28:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč