Jaroslav Šnobl - Zlatá ulička

Akvarel, 31x48 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Šnobl 1926. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1884 - ?
Malíř. Studoval na pražské AVU ve speciálce Františka Ženíška. Vystavoval s Jednotou umělců výtvarných, většinou portréty a akty.

153498. Zlatá ulička
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:37:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 08.01.2026 19:16:23 16593