Jaroslav Švihla - Konvolut 2 obrazů - Krajiny

Olej na plátně, oba 12x15 cm. Signovány vpravo dole J. Švihla. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Jaroslav Švihla
306758. Konvolut 2 obrazů - Krajiny
Dražba ukončena:30.11.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.11.2020 20:02:44 7012
500 Kč 29.11.2020 15:10:40 7852