Kombinovaná technika, 44x31 cm. Signováno vpravo dole J. Věšín. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou - Horovou a PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 51 cm
o autorovi: 1860-1915
Narodil se ve Vraném u Slaného. Studoval AVU v Praze a v Mnichově. Většinu života žil a tvořil v Bulharsku, kde se stal profesorem malířství v Sofii. Náměty pro svou tvorbu nacházel jak v Bulharsku, tak na Slovensku. S oblibou zobrazoval bulharské typy, Turky, koňské trhy, venkovský lid na Slovensku a zejména se věnoval malbě koní, lovů, vojenských výjevů.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 400 000 Kč.