MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Celková délka 66 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Jáva, 2. pol. 19. století
68025. Klevank?
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 400 Kč
5336
2 300 Kč
limit (10.11.2021 20:27:33)
5620
2 200 Kč
5336
2 100 Kč
limit (10.11.2021 20:27:29)
5620
2 000 Kč
5336
1 900 Kč
limit (10.11.2021 20:27:24)
5620
1 800 Kč
5336
1 700 Kč
limit (10.11.2021 20:27:18)
5620
1 600 Kč
5336
1 500 Kč
limit (10.11.2021 19:54:05)
5620
1 400 Kč
9142
1 300 Kč
2325
1 200 Kč
5336
1 100 Kč
4937
1 000 Kč
9131