Ječmínek Jakub

56527. Kompozice - Vesmír

popis: Akryl na sololitu, 50 x 60 cm, signováno autorsky ligaturou vpravo dole, vzadu autorský přípis, rámováno v moderní vkusné umělecké liště vhodně doplňující dílo.
Super moderní kombinace za použití ostré barevné škály podtrhuje mistrovství tohoto talentovaného umělce, o jehož díla se neustále zvyšuje zájem zejména ze strany sběratelů z USA a západní Evropy.
Významné galerijní dílo, původně pocházející z vynikající sbírky umění českých krajanů žijících ve Vídni. Toto vynikající dílo je mimořádně nabízeno jako sběratelský bonus.

O autorovi: Jakub Ječmínek - Narozen v Kolíně roku 1977.
Studoval výtvarný obor na PF ZČU v Plzni. Sám pedagogicky působil na FF UK v Praze. Nyní se věnuje volné tvorbě. Zabývá se tématy s filozofickým pozadím, v abstraktních pracích hledá vztahy mezi tvarem a barvou. Získal prestižní a uznávaný certifikát hodnoty Akoun. Svá díla vystavoval jak doma, tak na zahraničních výstavách.

zbývá: 6 dnů, 3 hodin

konec dražby: 04.03.2021 19:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč