Páter Maxmilián Antonín - Quinque Davidici Lapides, Goliath

Kniha, 20x16 cm. 72 stran a index. Vydáno v Praze v roce 1722. Převazba z 20.let 20.stol. Kniha věnována Janu Adamovi Vratislavovi, hraběti z Mitrovic. Titulní list odborně vyspraven.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Páter Maxmilián Antonín
44621. Quinque Davidici Lapides, Goliath
Dražba ukončena:14.05.2020 20:25:04
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 14.05.2020 20:20:04 6705
600 Kč 19.04.2020 23:21:54 4949