J.F. Žák - Po koupeli

Dřevořezba, výška: 24 cm, značeno J.F. Žák.

Pozn.: Mírně poškozeno.

13871. Po koupeli
Dražba ukončena:26.10.2017 21:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč