J.Gratzer - Městečko v podhůří

Akvarel. 16x23cm. Signováno vpravo dole J. Gratzer. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

38695. Městečko v podhůří
Dražba ukončena:11.12.2019 21:39:50
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 700 Kč