Jindra Viková - Kočičí dáma

Keramika, výška s podstavcem 23 cm. Signováno Viková 94.

Pozn.: Postavec a plastika odděleny.

o autorovi: Narozena v Praze roku 1946. Studovala na pražské UMPRUM v ateliéru keramiky u prof. Otto Eckerta. Pracuje s porcelánem a pálenou hlínou jako se sochařským materiálem. Její raná díla jsou prostorové reliéfy a figurální kompozice orámované chromovými konstrukcemi jako malé scénické obrazy.

23848. Kočičí dáma
Dražba ukončena:01.11.2018 19:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč