Jindra Viková - Sen

Nejdelší strana: 15 cm

Malba na vypouklé formě, průměr: 10 cm. Signováno vpravo dole Viková 83. Rámováno.

o autorovi: Narozena v Praze roku 1946. Studovala na pražské UMPRUM v ateliéru keramiky u prof. Otto Eckerta. Pracuje s porcelánem a pálenou hlínou jako se sochařským materiálem. Její raná díla jsou prostorové reliéfy a figurální kompozice orámované chromovými konstrukcemi jako malé scénické obrazy.

73267. Sen
Dražba ukončena:13.02.2022 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč