Jindra Viková - Konvice

Porcelán, sklo, výška 19 cm. Značeno zespodu.

o autorovi: Narozena v Praze roku 1946. Studovala na pražské UMPRUM v ateliéru keramiky u prof. Otto Eckerta. Pracuje s porcelánem a pálenou hlínou jako se sochařským materiálem. Její raná díla jsou prostorové reliéfy a figurální kompozice orámované chromovými konstrukcemi jako malé scénické obrazy.

115025. Konvice
Dražba ukončena:28.04.2024 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč