Jindřich Havlíček - Chalupy z Moravského Slovácka

Olej na kartonu, 36x48 cm, signováno vpravo dole J. Havlíček, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Náchod - 1947, Běloves u Náchoda

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

13440. Chalupy z Moravského Slovácka
Dražba ukončena:25.10.2017 18:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč