Jindřich Havlíček - Kostel na kopci

Olej na kartonu, 33x45 cm, signováno vpravo dole J. Havlíček 25, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Náchod - 1947, Běloves u Náchoda

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

15780. Kostel na kopci
Dražba ukončena:25.01.2018 21:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč