Jindřich Havlíček - Slunce v lese

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Havlíček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1882, Náchod - 1947, Běloves u Náchoda

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

vydraženo top
116084. Slunce v lese
Dražba ukončena:12.05.2024 21:21:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč