Jindřich Havlíček

51583. Výhled do kraje

popis: Olej na kartonu, 40x45 cm. Signováno vpravo dole J. Havlíček. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Náchod - 1947, Běloves u Náchoda

zbývá: 1 dnů, 18 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 800 Kč