Olej na kartonu, 40x45 cm. Signováno vpravo dole J. Havlíček. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1882, Náchod - 1947, Běloves u Náchoda
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.