Jindřich Havlíček - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 40x45 cm. Signováno vpravo dole J. Havlíček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Náchod - 1947, Běloves u Náchoda

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

51583. Výhled do kraje
Dražba ukončena:28.10.2020 19:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč