Jindřich Marek, Royal Dux - Dvouhlavá váza Brusel s pruhy

Porcelán, výška 32 cm. Značeno Royal Dux Czechoslovakia. Podlé návrhu designéra Jindřicha Marka. 60. léta 20. století.

Jindřich Marek, Royal Dux
153696. Dvouhlavá váza Brusel s pruhy
Zbývá:28 dnů, 15 hodin
Konec dražby:12.02.2026 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč