Jindřich  Pithart - Portrét dívky

Pastel, 76 x 60 cm, zaskleno, rámováno, signováno vpravo dole. Rám mírně poškozený.

1235. Portrét dívky
Dražba ukončena:02.06.2014 21:38:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 001 Kč