Jindřich  Pithart - Zátiší se švestkami, jablky a hruškami

Olej na plátně, 33x38 cm, signováno vlevo dole J. Pithart 47, rám.

Pozn.: Malba i rám mírně poškozeny.

3444. Zátiší se švestkami, jablky a hruškami
Dražba ukončena:26.11.2015 21:55:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč