Jiří  Kosina - Dubrovník

Olej na kartonu, 36x41 cm. Signováno vpravo dole Jiří Kosina 1930. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - ?
Malíř, grafik. Studoval v kurzech kreslení a malování v Hradci Králové, které pořádalo Uměleckoprůmyslové muzeum, v malířské škole Ferdinanda Engelmüllera a v malířské škole K. Langera. Žil v Praze.

308385. Dubrovník
Dražba ukončena:20.04.2021 20:29:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč