Jiří  Mikula - Městské zákoutí

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole J. Mikula. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1926-2004
Narodil se v Poplzi. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Svolinského. Později zde sám pedagogicky působil. Od sedmdesátých let spolupracoval s geology a paleontology, na základě čehož vznikl cyklus obrazů z pravěku Čech.

35336. Městské zákoutí
Dražba ukončena:26.09.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč