Jiří  Mikula - Párové obrazy krajin

Oleje na kartonech. 33x38 cm. Signovány J. Mikula. Rámovány.

Stav: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1926-2004
Narodil se v Poplzi. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Svolinského. Později zde sám pedagogicky působil. Od sedmdesátých let spolupracoval s geology a paleontology, na základě čehož vznikl cyklus obrazů z pravěku Čech.

39986. Párové obrazy krajin
Dražba ukončena:29.01.2020 22:57:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 29.01.2020 22:48:15 6465
700 Kč 16.01.2020 21:49:13 1526