Olej na kartonu, 60x50 cm, signováno vlevo dole Jiří Kosina.
1891, Hradec Králové
Student kurzů Uměleckoprůmyslového muzea v Hradci Králové. Dále se učil na škole Ferdinanda Engelmüllera, a také docházel do malířské škole K. Langera (1924-1930).
Pozn.: Rám mírně poškozen.