Jiří  Kosina - Zřícenina hradu

Olej na kartonu, 60x50 cm, signováno vlevo dole Jiří Kosina.

1891, Hradec Králové
Student kurzů Uměleckoprůmyslového muzea v Hradci Králové. Dále se učil na škole Ferdinanda Engelmüllera, a také docházel do malířské škole K. Langera (1924-1930).

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2362. Zřícenina hradu
Dražba ukončena:27.05.2015 21:51:21
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč