Jiří Brodina - Barokní krajina

Olej na plátně, 85x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1956
Malíř autodidakt. Malířství mu umožňuje vyjádřit pocity („obrazy s duší“). Maluje známou podbrdskou krajinu, kde se v posledních letech objevují poloreálné – poloabstraktní obrazce. Technikou barevných skvrn jeho obrazy připomínají impresi, výsledkem je však pocit pevnosti a stálosti. Vystavoval v různých českých galeriích, v poslední době se účastní Salonu berounských výtvarníků.

304360. Barokní krajina
Dražba ukončena:08.04.2020 20:31:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč