Jiří Felger - Flóra

Akryl na kartonu, 76x53 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1938 – 1986
Profesionální výtvarník, malíř autodidakt. Byl členem hradecké výtvarné skupiny Horizont, jeho velkým vzorem byl malíř Mikuláš Medek.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

doporučujeme
Jiří Felger
153769. Flóra
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč