Jiří Felger - Květina II.

Olej na kartonu, 70x46 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1938 – 1986
Profesionální výtvarník, malíř autodidakt. Byl členem hradecké výtvarné skupiny Horizont, jeho velkým vzorem byl malíř Mikuláš Medek.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

Jiří Felger
58406. Květina II.
Dražba ukončena:28.04.2021 19:14:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč