Jiří Karlinský - Zámecké schody

Olej na plátně, 50x60 cm, signováno vlevo dole Karlinský, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

15340. Zámecké schody
Dražba ukončena:24.01.2018 18:29:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč