Jiří Kodl - Kočovníci

Akvarel. 60x75 cm. Signováno vlevo dole Kodl 27. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

302213. Kočovníci
Dražba ukončena:18.11.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč