Jiří Krejčí - Český ráj

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole J Krejčí. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1977
Malíř, grafik a ilustrátor. Žák M. Švabinského a V. Bukovace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

42299. Český ráj
Dražba ukončena:25.03.2020 21:26:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 300 Kč