Jiří Krejčí - Koncem léta

Olej na sololitu, 21x92 cm. Signováno vlevo dole Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 105 cm

o autorovi: 1899 - 1977
Malíř, grafik a ilustrátor. Žák M. Švabinského a V. Bukovace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

101199. Koncem léta
Dražba ukončena:03.09.2023 21:07:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč