Jiří Novák - Houdek

307405. Chalupy u Nové Pece

popis: Olej na plátně fixovaném na sololitu, 50x90 cm. Signováno vpravo dole Novák Houdek 1979. Rámováno.

o autorovi: 1934-1992
Narodil se v Kostelci nad Černými lesy. Ve své tvorbě se věnuje krajinomalbě i figurálním tématům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

dražba ukončena: 24.01.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo