Jiří Salajka

61625. Dívka s míči

popis: Olej na sololitu, 42x27 cm. Signováno vlevo dole Salajka J. Rámováno.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:27:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč