Jiří Salajka

306675. Lední hokej

popis: Olej na plátně, 42x55 cm. Signováno vpravo dole Salajka J. Rámováno.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

dražba ukončena: 22.11.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč