Jiří Salajka - Tenisové podání

Akvarel, 20x13 cm. Signováno vpravo dole Salajka J. 81. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
32006. Tenisové podání
Dražba ukončena:16.05.2019 21:45:41
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč