Linoryt, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Salajka J. Rámováno, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1933-2008
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.