Jiří Švec

305729. Alej v zimě

popis: Olej na kartonu, 29x36 cm. Signováno vpravo dole Jiří Švec. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.08.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 03.08.2020 19:56:01 6147