Jiří Trnka

42900. Trosečník

popis: Litografie, 23x17 cm. Signováno vpravo dole ne rukou autora. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:46:00

vyvolávací cena: 700 Kč

Předmět ještě nebyl dražen