Jiří Vavřina - Kleopatra

Olej na překližce, 90x60 cm. Signováno vpravo dole Vavřina 68. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1944

25093. Kleopatra
Dražba ukončena:28.11.2018 21:37:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 28.11.2018 21:32:51 2221
1 000 Kč 28.11.2018 21:06:45 841