Jiří Vavřina - Zlatá slast

Olej na plátně fixováném na kartonu, 22x30 cm. Signováno vlevo dole Vavřina 08. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1944

75516. Zlatá slast
Dražba ukončena:03.04.2022 20:04:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč