Jiří Žižka - 2 dívčí akty

Olej na kartonu, 47x30 cm, signováno vlevo dole Žižka, rám.

1954, Praha - 2009
Žák AVU (prof. A. Paderlík a K. Souček). Jeho hlavním motivem je ženské tělo ve všech podobách. Maluje také děti a jejich hry.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5397. 2 dívčí akty
Dražba ukončena:28.09.2016 21:17:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč