Jiří Žižka - Dvě dívky

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vpravo dole Žižka, rám.

1954, Praha - 2009
Žák AVU (prof. A. Paderlík a K. Souček). Jeho hlavním motivem je ženské tělo ve všech podobách. Maluje také děti a jejich hry.

4276. Dvě dívky
Dražba ukončena:31.03.2016 21:42:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč