Jiří Žižka - Dvě dívky s lahví vína

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x30 cm, signováno dole uprostřed Žižka, rám.

1954, Praha - 2009
Žák AVU (prof. A. Paderlík a K. Souček). Jeho hlavním motivem je ženské tělo ve všech podobách. Maluje také děti a jejich hry.

4990. Dvě dívky s lahví vína
Dražba ukončena:26.05.2016 22:16:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč