Jiří Žižka - Sedící dívčí akt

Olej na kartonu, 35x25 cm, signováno vpravo dole Žižka, rám.

1954, Praha - 2009
Žák AVU (prof. A. Paderlík a K. Souček). Jeho hlavním motivem je ženské tělo ve všech podobách. Maluje také děti a jejich hry.

2601. Sedící dívčí akt
Dražba ukončena:27.05.2015 22:16:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč

1 500 Kč 27.05.2015 22:06:19 554