Jiří Žižka - Plody stromu

Olej na sololitu, 44x51 cm. Signováno dole uprostřed Žižka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1954 – 2009
Malíř, ilustrátor. Studoval na AVU v Praze u profesorů Paderlíka a Součka. Nejčastějším tématem jeho maleb byly ženy a hrající si děti.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.

98002. Plody stromu
Dražba ukončena:02.07.2023 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč