Jiří Žižka - Sedící akt

Olej na sololitu, 29x20 cm. Signováno vpravo dole Žižka. Rámováno.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1954 – 2009
Malíř, ilustrátor. Studoval na AVU v Praze u profesorů Paderlíka a Součka. Nejčastějším tématem jeho maleb byly ženy a hrající si děti.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.

86778. Sedící akt
Dražba ukončena:20.11.2022 20:39:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč