Jiřina Hartingerová - Slavnost léta

Olej na kartonu, 30x30 cm. Signováno vpravo dole J. Hartingerová 06. Rámováno.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1941

101530. Slavnost léta
Dražba ukončena:28.09.2023 21:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč